שלישיית פרוזק

Prozac Trio
תאריך לידה 01/01/2000

שלישיית פרוזאק היא הרכב קומי ישראלי שהוקם בשנת 2000 ופעל עד שנת 2007. ההרכב מורכב משלושה חברים: יובל סמו, אופיר לובל ושלומי קוריאט. השלישייה התפרסמה במיוחד בזכות הופעותיה הקומיות והמופעים המצחיקים שהציגו בפני הקהל.

ההופעה הראשונה של השלישייה בטלוויזיה הייתה במסגרת "יום טוב" בשנת 2000. בשנת 2003 זכתה השלישייה בתואר "אנשי השנה בבידור" מערוץ 2. במהלך פעילותה הופיעה השלישייה בתוכניות טלוויזיה שונות, כולל בתוכניתו של אדיר מילר, בתוכנית "המופע המרכזי" ובפסטיגל 2004, בו ביצעה את השיר "שלושת האבירים". השלישייה הופיעה בכ-800 הופעות בישראל, בארצות הברית ובבסיסים צבאיים שונים.

בשנת 2007 החליטו חברי השלישייה לקחת פסק זמן מההופעות ולהתמקד בפרויקטים אישיים. אופיר לובל הפך לבמאי, יובל סמו השתתף בתוכניות וסרטים שונים כמו "רצועה", "ארץ נהדרת" ו"החברים של נאור", ושלומי קוריאט שיחק בסדרות ותוכניות רבות, ביניהן "הבורר", "בובות" לצד גל גדות, "החברים של נאור", "רוקדים עם כוכבים" וסדרות נוספות.

השלישייה הצליחה להשפיע ולהשאיר את חותמה בעולם הבידור הישראלי, ולמרות הפסקת הפעילות, היא ממשיכה להיות במודעות הציבור הישראלי.

שלישיית פרוזק
צילום: אפרת לובל

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: