שלומי קוריאט

Shlomi Koriat
תאריך לידה 24/09/1976

שלומי קוריאט, המתואר כאחת הדמויות המרכזיות בתרבות הישראלית, הוא לא רק שחקן מוכשר, אלא גם קומיקאי ומנחה טלוויזיה. עם קריירה מרשימה שנמשכת כבר כמעט שלושה עשורים, קוריאט הצליח להשפיע ולהופיע במגוון תכנים ופרויקטים.

נולד ב-24 בספטמבר 1976 במושב בניה, ישראל, קוריאט התחיל את דרכו האמנותית בתיכון לאמנויות "תלמה ילין", בו למד במגמת התיאטרון והמשחק. הכירוכים הראשונים שלו לעולם הבמה היו במסגרת הרכב הקומי "שלישיית פרוזאק", בו הוא התאגד עם הקומיקאים יובל סמו ואופיר לובל. השלישייה הצליחה להביא את הקומדיה הישראלית לקהלים רחבים, והופיעה במגוון תוכניות טלוויזיה ומופעים ברחבי הארץ.

במהלך השנים, קוריאט הרחיב את הופעותיו והשתתף במגוון תכנים טלוויזיוניים, מתוכם "רוקדים עם כוכבים", בו זכה במקום הראשון, ו"גולסטאר", בו הוא השתתף בעונה השנייה. בנוסף, הוא השתתף בתוכנית "סטנד אפ NATION" בשנת 2021.

אך לא רק הקומדיה היא האהבה הגדולה של קוריאט. הוא גם שחקן דרמטי מוערך, ששיחק בסדרות דרמה בטלוויזיה ובתיאטרון. בין היתר, הוא גילם בסרט "ביקור התזמורת" ובסדרות הטלוויזיה "מילואים" ו"הבורר".

בחייו האישיים, קוריאט הוא אב לשלושה ילדים ונשוי לאורית קוריאט. הוא מתגורר בפתח תקווה וידוע באהדתו לכדורגל, במיוחד לקבוצת הפועל פתח תקווה.

אפשר לומר ששלומי קוריאט הוא אחד האמנים המגוונים והמוכשרים בישראל.

שלמי קוריאט
צילום: יח"צ

סרטונים קשורים

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: