שחר חסון

SHAHAR HASON
תאריך לידה 11/09/1976

שחר חסון (נולד ב-11 בספטמבר 1976) הוא קומיקאי, סטנדאפיסט, שחקן ומארח טלוויזיה ישראלי. נולד וגדל בכפר סבא, והוא בנו של זכריה מיקי, שעלה מעדן בתימן, ושושי, שעלתה מעיראק. למעשה, חסון התחנך בסבאו המרכזית של המשפחה העיראקית-תימנית.

השכלתו החלה בבית הספר היסודי בן-גוריון והמשיכה לתיכון כצנלסון בכפר סבא. לאחר שקים את השירות הצבאי, שהתנהל בחיל האוויר, הוא החל ללמוד משחק ודרמה בסטודיו לאמנויות התיאטרון "סלה", אשר מייסדו הוא יורם לוינשטיין.

במסגרת לימודיו ב"סטודיו למשחק של יורם לוינשטיין" העלה חסון הפקות רבות, בין השאר את ההצגה "עמל אהבה לשווא" של שייקספיר, שאף הועלתה בהצלחה רבה בפסטיבל שייקספיר הבינלאומי בגרמניה, וכן בהצגה "קישוניאדה", המורכבת ממערכונים של אפרים קישון.

בצעירותו היה חבר בהרכב "מה קשור", אולם הוא פרש לפני נסיקתם ומאז סוף שנות התשעים, הוא מופיע לבדו על במות הסטנדאפ; בין היתר, במועדון ה"קאמל קומדי קלאב". עם זאת, חסון השתתף במופע האלתורים "שיפנגו" עם שחקנים אחרים, ובמופע "סטנדאפ אל תוך הלילה" יחד עם אדם שרון, יוסי טרבלוס, אמירם טובים וירון ברלד.

בניית הקריירה הטלוויזיות שלו החלה עם השתתפותו בתוכניות הטלוויזיה השונות. הוא הופיע כאשר היה חבר בהרכב הקומיקאי "מה קשור" והשתתף בפרוייקטים של דודו טופז, אסף הראל, ועוד. בין התוכניות שהוא השתתף בהן ניתן למנות את "אקזיט", "פרויקט יומטוב", "עובר כל גבול" ועוד. כמו כן, הוא השתתף בתכנית המצחיקה "MCמנצור" בה יצר דמות ראפר המקליטה שירים הומוריסטיים.

שחר חסון פעיל גם בתחום הטלוויזיה המוגבלת והוא היה מגיש בקשת, בתוכניות כמו "שחר חסון וחברים" ו"מלחמת המינים". הוא הופיע גם בתפקידים בסדרות טלוויזיה, כמו "נפלת חזק" ו"סופשלי". בנוסף, הוא היה חלק מהמאגר של הסדרה הקומית "ארץ נהדרת".

בימים אחרונים, שחר חסון החל להתעסק גם ביצירת תוכן ברשת. הוא מפרסם סרטונים קצרים של פרקי סטנדאפ מהופעותיו במסגרת התכנית "קומדי בר" ביוטיוב, שזכו לפופולריות גבוהה. חסון נחשב לקומיקאי מוביל ומוערך בישראל, והוא ממשיך לפרוש את החיים באופן יצירתי ומרענן בתחום הבידור.

שחר חסון
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

שחר חסון רכש פנטהאוז ב-5.8 מיליוני שקלים
שחר חסון רכש פנטהאוז ב-5.8 מיליוני שקלים
הסטנדאפיסט המוכשר שחר חסון הוכיח שאפשר לעשות כסף במצחוק. לאחרונה רכש חסון דירה בקומה ה-32, דירת פנטהאוז יוקרתית, הפונ...

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: