אסף מור יוסף

ASAF MOR YOSEF
תאריך לידה 06/11/1985

אסף מור יוסף, הנולד בצפת ב-6 בנובמבר 1985, הפך במהלך השנים לאחד השמות החמים והמובילים בסצינת הסטנדאפ הישראלית. הדרך שלו לקומדיה הייתה מרתקת ומגוונת, והיא הובילה אותו להפעות ברחבי הארץ ולהופעות בטלוויזיה הישראלית.

החל מבמות פתוחות בתל אביב, דרך הופעות כאמן הבית במועדונים המובילים בארץ, ועד להופעות טלוויזיוניות בתכניות כמו "המועדון עם שחר חסון" ו"קומדי סטאר", אסף הצליח להשפיע ולהביא את הקומדיה הישראלית לקהלים רחבים.

אסף מצליח לגעת בנושאים שכולנו מכירים, תוך שמירה על שנינות ומקוריות. הוא מצחיק בטירוף, וזאת באמצעות השילוב המיוחד שלו של מימיקה, קצב ותובנות חדות. במהלך השנים, אסף הצטיין בסטנדאפ מתוחכם העוסק בחוויות היומיום שלנו, ובמקביל הצליח להביא את הקומדיה הישראלית לקהלים רחבים באמצעות הפרסום ברשתות החברתיות.

בחייו האישיים, אסף הוא אב מאוהב לבתו ובעל לאשתו. הוא מתגורר בתל אביב, העיר שבה הוא גם התחיל את דרכו האמנותית. הקהל הישראלי מחכה בקוצר רוח לראות אילו פרויקטים חדשים יבואו מאת הסטנדאפיסט המוכשר הזה בעתיד הקרוב.

אסף מור יוסף
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

אסף מור יוסף פותח את הלב ומצטרף לסדרה למשמר הגבול
אסף מור יוסף פותח את הלב ומצטרף לסדרה "משמר הגבול"
הסטנדאפיסט המוכר והאהוב, מתאר את המסע האישי והאמנותי שלו בראיון עמוק ומרתק לעמית אטיאס מ-N12. הוא מדבר על התמודדות עם...

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: