שגיב פרידמן

Sagiv Friedman
תאריך לידה 06/06/1971

שגיב פרידמן הוא אחד הדמויות המובהקות בתחום הבידור בישראל, והוא מגוון בכישוריו ובתחומי העיסוק שלו. נולד ב-6 ביוני 1971, פרידמן הוא לא רק סטנדאפיסט, אלא גם שחקן ותסריטאי מוערך.

בתחילת דרכו, פרידמן התמקד בלימודים אקדמאיים וסיים לימודי תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב, והוכשר כעורך דין. לאחר מכן, הוא החליט להתמקד בתחום הבידור וסיים לימודי תואר שני בקולנוע באותה האוניברסיטה. במהלך השנים האחרונות של ה-90, פרידמן החל להופיע במועדוני סטנד-אפ בתל אביב, ובמיוחד ב"קאמל קומדי קלאב".

הפריצה הגדולה שלו לטלוויזיה התרחשה בשנת 2006, כאשר הוא הופיע במופע ההתרמה "יומטוב". לאחר מכן, הוא גילם את הדמות המזוהה של הכלב בתוכנית "הרצועה" ששודרה בערוץ "ביפ". במהלך השנים, פרידמן כתב והשתתף במגוון תוכניות טלוויזיה, כולל "זהו זה!", "לילה גוב", "יצפאן" ו"שמש". בשנת 2012, הוא החל להשתתף בתוכנית "מחוץ לחוק" לצידם של רועי לוי, יוסי גבני ואחרים.

בשנת 2016, פרידמן כתב והשתתף בתוכנית "עוד כותרות" בשיתוף פעולה עם איל קיציס. אך היצירה שלו לא הוגבלה לטלוויזיה בלבד; ב-30 במרץ 2017 עלתה לאקרנים הקומדיה "מסע הטבעת", אותה כתב פרידמן.

בחייו הפרטיים, פרידמן הוא רווק והוא מתגורר ברמת גן. הוא ממשיך להיות אחת הדמויות המרכזיות בתחום הבידור בישראל, והתרומה שלו לתרבות הישראלית איננה נעלמת מהעין.

שגיב פרידמן
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: