אורי ברויר

Ori Broyer

אורי ברויר הוא סטנדאפיסט ישראלי שהפך להיות מוכר לקהל הרחב בעקבות השתתפותו בתוכנית הריאליטי "היפה והחנון". הנה סקירה על חייו והקריירה שלו:

אורי ברויר, בן ה-38 מתל אביב, התחיל את הדרך שלו בעיר ראשון לציון. למרות שהצטיין בלימודים ולמד לשני תארים, הוא החליט לפנות לעולם הסטנדאפ. במהלך השנים הפך להיות אחד הקומיקאים המיוחדים ביותר בישראל, שאינו תואם את הטייפקאסט המקומי. ברויר אינו נראה וולגרי, אינו צורח ואינו זז בהיפראקטיביות על הבמה, אך הוא מצחיק וחד.

הסיפור של ברויר בתחום הבידור החל בתוכנית "היפה והחנון" בערוץ 10, בה השתתף ופרץ לתודעה הציבורית. במהלך התוכנית, הוא הצטיין במספר רגעים בלתי נשכחים והגיע עד לגמר. לאחר התוכנית, החליט להשקיע את כל החסכונות שצבר ולתת לעצמו שנה אחת לנסות את עולם הסטנדאפ.

ברויר מתאר את הסטנדאפ כאמנות של "להיות לבד" על הבמה, אך הוא מציין שהסטנדאפיסטים בישראל הם קהילה מאוד גדולה ומפרגנת. הוא מסביר שהומור הוא הכוח של החלשים ושאם אתה יכול לצחוק על משהו, אתה יכול לנצח אותו.

ברויר מזהה את עצמו כ"חנון", והוא מסביר שההגדרה של המילה "חנון" עברה שינוי עם השנים. הוא מתאר את התהליך שעבר, מהילד החנון והביישן מראשון לציון לסטנדאפיסט המוכר שהוא היום.

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: