רמי ורד

Rami Vered
תאריך לידה 09/12/1963

רמי ורד הוא אחת הדמויות הבולטות בתחום הבידור בישראל. נולד ב-9 בדצמבר 1963 ברחובות, ורד הוא לא רק סטנדאפיסט אלא גם שחקן, קומיקאי, תסריטאי, מחזאי, במאי ומנחה טלוויזיה.

גדל בשכונת קריית משה ברחובות ושירת בצה"ל במערך ההגנה האווירית. לאחר שירותו הצבאי, למד כלכלה וסטטיסטיקה באוניברסיטת תל אביב והחל לעבוד כטכנאי אלקטרוניקה. ורד הוא בוגר תואר ראשון בחוג לאמנות התיאטרון מאוניברסיטת תל אביב, והופיע לראשונה כשחקן בתיאטרון הבימה ב-1991.

הוא החל את דרכו כסטנדאפיסט ב-1993 בקאמל קומדי קלאב ולאחר מכן במועדון הדומינו גרוס. ורד השתתף במגוון תוכניות טלוויזיה, כולל "צחוק מעבודה", "זהו זה!", "לילה גוב", "דידי TV", "מלך הכורסה", "גלגל החדשות" ועוד. בשנת 2017 יצר והשתתף בסדרה "שמחות" ששודרה בערוץ 2.

בתחום התיאטרון, ורד כתב הצגות לאמנים רבים והופיע בתיאטרון הקאמרי. בשנת 2018 הועלה מחזה מאתו בתיאטרון הבימה בשם "קח את אבא שלך ולך לעזאזל" ובשנת 2019 הועלתה ההצגה "עבדאללה שוורץ" בתיאטרון בית ליסין.

בחייו האישיים, ורד התחתן ב-1984 עם נוגה ולהם שלושה ילדים. בשנת 2019 הם התגרשו. בנו האמצעי אסף הוא אוטיסט, ובתו הקטנה הילי היא מאומצת. ורד מתגורר בשכונת נווה עוז בפתח תקווה.

רמי ורד הוא אמן מרוב פנים, שהשפיע על התרבות הישראלית במשך שנים רבות והוא ממשיך להפתיע ולהשפיע בכל פרויקט שבו הוא משתתף.

רמי ורד
צילום: יח"צ

סרטונים קשורים

לא נמצאו סרטונים להצגה.

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: