ליטל שוורץ

Lital Schwartz
תאריך לידה 15/11/1976

שוורץ נולדה וגדלה בקריית ים, ולמדה בתיכון רודמן בעיר. שירתה בצה"ל בתחום הכוונת חיילים. לאחר שחרורה מהצבא למדה משחק במשך שלוש שנים בבית הספר לאמנויות הבמה של סמינר הקיבוצים.

בסיום לימודיה שיחקה בהצגות בתיאטרון הקיבוץ, התיאטרון של אורנה פורת, מדיטק בחולון, בפסטיבל תיאטרון קצר בצוותא ובמופעי פרינג'.

במקביל החלה לכתוב מופע סטנדאפ משלה, עם שי בן עטר ורן דברת. ב-2007 שוורץ פרצה לתודעה כאשר החלה להופיע בפינה קומית בתוכניתו של יאיר לפיד, לאחר שצפה בה באחת מהופעותיה. ב-2008 השתתפה כחברת מערכת בתוכניתה של עינב גלילי "באה בטוב" והחלה להשתתף כסטנדאפיסטית בתוכנית "צחוק מעבודה" בהנחיית שלום אסייג לצד של יעקב כהן, שחר חסון, קובי מימון, אורי חזקיה וארז שלם, לאורך שבע עונות התוכנית. ב-2010 השתתפה בתור שופטת בתוכנית "היפה והחנון", הנחתה לצד שלומי קוריאט את התוכנית "קבלת שבת" בערוץ 24, והתמודדה בשעשועון שהנחה אברי גלעד "שחקו אותה בגדול". בספטמבר 2011 השתתפה בתור חברת פאנל קבועה בתוכנית הקומית "אז מה היה לנו השנה?" בערוץ 10, שכללה סיכום קומי של אירועי שנת תשע"א, בהנחיית אורי גוטליב. ב-2015 החלה להנחות בתוכנית "מלחמת המינים" לצידו של שלום אסייג.

שוורץ היא בת זוגו של איש הסאונד אייל ימין, ולהם שתי בנות. הם מתגוררים בתל אביב.

ליטל שוורץ
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: