רותם אבוהב

Rotem Abuhab
תאריך לידה 18/08/1976

רותם נולדה ברחובות וגדלה בתל אביב. היא התפרסמה לראשונה בגיל שמונה, כשהשתתפה בתוכניות "זהו זה!" ו"רחוב סומסום" בטלוויזיה החינוכית. בגיל צעיר, היא כיכבה גם בפרסומות והשתתפה בפסטיבל בצבעים טבעיים.

אחרי שירותה הצבאי בלהקת חיל האוויר, החלה אבוהב את קריירת המשחק שלה בסרט "חתולות הרעם" של עירית לינור. החשיפה המשמעותית הבאה הגיעה כשהיא השתתפה בתוכנית המערכונים "דומינו" בטלוויזיה החינוכית, בה הופיעה לצד קומיקאים כמו אסי כהן, גורי אלפי, אדיר מילר ורועי בר-נתן.

במהלך השנים, המשיכה אבוהב להצטרף לפרויקטים רבים בטלוויזיה ובקולנוע. היא השתתפה בסרטים כמו "מבצע סבתא", "סימה וקנין מכשפה", "סוף העולם שמאלה" ו"הכוכבים של שלומי". ב-2006, זכתה בפרס אופיר לשחקנית המשנה הטובה ביותר על תפקידה בסרט "אביבה אהובתי".

ב-2013, יצאה אבוהב במופע סטנד-אפ ראשון משלה, והוכיחה את עצמה כסטנדאפיסטית מוכשרת. היא המשיכה להשתתף בפרויקטים רבים, וב-2020, בזמן הסגר בעקבות מגפת הקורונה, יזמה והופיעה ב"מופע מרפסות" בפתח תקווה ובתל אביב.

במהלך השנים, סייעו לה אמנים רבים והיא השתתפה בפרויקטים שונים עם אמנים כמו רועי בר-נתן, אסי כהן, גורי אלפי ואחרים. הדרך של אבוהב הייתה ארוכה ומלאה בתחנות, אך היא הצליחה להפוך לאחת הפנים הבולטות בתחום הבידור בישראל.

רותם אבוהב
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: