אבי גרייניק

Avi Grayinik
תאריך לידה 22/11/1971

אבי גרייניק, שנולד ב-22 בנובמבר 1971, הוא דמות מוכרת ומוערכת בתרבות הישראלית, והוא מגווני האמנים שהצליחו להשפיע על התרבות המקומית במגוון דרכים. גרייניק הוא קומיקאי, שחקן, סטנדאפיסט, מדבב ומוזיקאי, והוא מכונה לעיתים כ"האיש שלא ניתן להגדיר".

הקריירה של גרייניק התחילה במועדון "דומינו גרוס" בתל אביב, שם הוא הופיע במופע הבידור "פגע וברח" יחד עם עידן אלתרמן. השיתוף הפעולה שלו עם אלתרמן המשיך למשך שנים רבות, והם הפכו לצמד המוכר ביותר בתחום הקומדיה בישראל. במהלך השנים, הם הציגו מספר מופעים משותפים, כולל "ילדים סורגים" שרץ במשך 12 שנים והציג כ-1000 הופעות ברחבי הארץ.

בנוסף לקריירת הסטנדאפ שלו, גרייניק הופיע גם במספר תכניות טלוויזיה וסרטים. בין היתר, הוא הופיע בתכנית הטלוויזיה "פלטפוס", שהייתה המשך ל"ילדים סורגים". במהלך השנים, הוא הופיע גם בתכניות כמו "אברהם ויעקב", "כוכבי השכונה", "הלילה עם ליאור שליין", "הישראלים", ו"עבודה ערבית".

גרייניק הוא גם מוזיקאי מוכשר, והוא מנגן בגיטרה ומכין מוזיקה. במהלך השנים, הוא הצליח להשתלב בעולם המוזיקה הישראלית, והוא מוכר במיוחד בזכות שירים כמו "אני אוהב", "אין לי מה לומר לך", ו"אני רוצה להיות מאושר".

בשנים האחרונות, גרייניק חזר לבמה עם מופע חדש שמשלב בין שתי האהבות הבימתיות שלו – מוזיקה וקומדיה. במופע, גרייניק שר ומדבר עם הקהל, מצחיק אותם אך גם מספר על דברים שחשב שקרו רק לו.

אבי גרייניק הוא דמות מרכזית בתרבות הישראלית, והוא ממשיך להשפיע על התרבות המקומית עם המופעים שלו, המוזיקה שלו, והתרומה שלו לתחום הסטנדאפ. הוא ממשיך להופיע במופעים סטנדאפ, והוא ממשיך להשפיע על הקהל הישראלי עם החומור הקומדי שלו, שמתמקד בחיי היום יום של האזרח הישראלי.

אבי גרייניק
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: