תומר שרון

Tomer Sharon
תאריך לידה 14/05/1970

תומר שרון הוא אחד הקומיקאים המובילים בישראל, שחקן, תסריטאי, במאי וסטנדאפיסט ישראלי. הוא זכה בפרסים רבים על עבודתו והשפיע על התרבות הישראלית במשך עשורים.

תומר שרון נולד וגדל בישראל. מאוד מוקדם בקריירה שלו, הוא התמקד בעולם הסטנדאפ והצליח להשפיע על הקהל הישראלי בסגנון הייחודי שלו. הוא התחיל את דרכו בקומדיה בהופעות סטנדאפ בבמות השונות ברחבי הארץ, ובמהרה הפך לשם דומיננטי בתחום.

במהלך השנים, שרון הרחיב את פעילותו לתחומים נוספים בעולם הבידור. הוא השתתף בדיבוב של סדרות וסרטי אנימציה רבים, כולל דמויות מרכזיות כמו טימון בסרט "מלך האריות" ומוגלי בסדרת הטלוויזיה "מסיפורי ספר הג'ונגל". בנוסף, הוא השתתף בכמה מהפרויקטים הטלוויזיוניים המובילים בישראל.

אחת התכניות המצליחות בהן השתתף שרון הייתה "טלמאניה", שבה הוא דיבב את הדמויות פליקס ושפריץ. התכנית, ששודרה בערוץ הילדים, הייתה מצליחה במיוחד והפכה אותו לאחת הקולות המוכרים ביותר בישראל.

בנוסף לכך, שרון היה חלק מההרכב המוזיקלי "המסריחים", שבו הוא כתב את רוב הטקסטים לאלבום "קצרים בראש קצרים בלב". הוא גם הוציא אלבום משלו בשנת 2004 בשם "בלוזר".

במהלך השנים, שרון עבד עם מגוון אנשי בידור וקומיקאים בישראל, כולל רן שריג, אדם הורוביץ והמוזיקאי עוש (ישי אדר). השילוב של הקומדיה החדה שלו עם היכולת להתאים את עצמו לפרויקטים שונים הפך אותו לאחת הדמויות המרכזיות בעולם הבידור הישראלי.

תומר שרון
צילום: יח"צ.

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: