תמיר בוסקילה

Tamir Buskila
תאריך לידה 24/05/1982

תמיר בוסקילה הוא אחד השמות המוכרים בתעשיית הבידור הישראלית. הוא נודע לקהל הרחב בזכות הופעותיו בתוכנית הרדיו של דידי הררי, "דידי לוקאלי", בה הוא הצג את הדמות "נושי" שזכתה לפופולריות רבה. הדמות המצחיקה והאהובה על הקהל הגיעה גם למסכים הגדולים בתוכניות כמו "האלופה". במהלך השנים, קריירת הסטנד אפ של בוסקילה המשיכה להתפתח, והוא הופיע בהופעות מוצלחות ברחבי הארץ.

בשיחה עם אתר "רג'י ניוז", סיפר בוסקילה על החלום הגדול שלו לזכות בפרס האוסקר, וכיצד הוא מדמיין את הרגע בו הוא עולה לקבל את הפרס. הוא מתאר את עצמו מודה לבורא עולם, ואשתו מתעצבנת בקהל על כך שהוא הודה לו לפניה.

בשנים האחרונות, פתח בוסקילה ערב סטנד אפ שבועי בשלדון שברמת גן, בו הוא מארח סטנדאפיסטים מובילים. הוא מתאר את השילוב של אוכל טעים וכשר עם כניסה חינם כמשהו שהישראלים אוהבים, במיוחד את הכניסה החינם. במהלך השיחה, הוא מתייחס לקשיים שבהצלחה בתחום הסטנד אפ בישראל, וכיצד אמנים עובדים במשך 24 שעות ביממה כדי להגיע להצלחה.

בוסקילה מסביר כי הוא כותב על החיים כסטנדאפיסט, על זוגיות, ועל המשפחה שלו. הוא מספר על בתו הקטנה בת השנתיים וחצי וכיצד היא השפיעה על החומרים שלו. בשאלה איפה הוא רוצה להגיע בקריירה, הוא מסביר שאין לו נקודה מסוימת אליה הוא שואף, אך הוא מחפש להגיע לרמות גבוהות כמו אדיר מילר ואסי כהן, אך בזהותו האישית שלו.

תמיר בוסקילה הוא אמן שמגיב לקהל הישראלי בצורה מיוחדת, והוא ממשיך להפתיע ולהשתדרג בכל הופעה והופעה.

תמיר בוסקילה
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: