ערן זרחוביץ'

Eran Zaracovitz
תאריך לידה 15/12/1974

ערן זרחוביץ' (נולד ב-15 בנובמבר 1974) הוא קומיקאי, סטנדאפיסט, תסריטאי, שחקן טלוויזיה ושדרן רדיו ישראלי, שמצליח לשלב בין הומור, ביקורת חברתית ושירה ביצירותיו. זרחוביץ' זכה לפרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה והתעורר לתשומת לב כאחד מדמויות המופת בתרבות הפופולרית בישראל.

ערן זרחוביץ' נולד וגדל בעיר פתח תקווה. הוא גדל בבית שבו הייתה קשרית לעולם הקוקה-קולה, כאשר אביו היה מנהל חברת בת למשאיות של החברה. לאחר השחרור מהצבא, שימש כקמיסט בבסיס סיירת מטכ"ל. למרות שלמד תקשורת במכללה למינהל, הוא לא השלים את לימודי התואר.

הקריירה התחילה עבור ערן כשהצטרף לתוכנית הרדיו הלילית "ציפורי לילה מנקרות" בגלי צה"ל, שהוצגה יחד עם שרון טייכר. בשנת 2007, הם הועברו לרדיו תל אביב ויצרו תוכנית הערב "תוכנית הערב". הם שידרו תכנית דומה גם בגלי צה"ל, ופרסומם המשותף היה מאוד מוצלח. בשנת 2010, חזרו לשדר בגלי צה"ל את "חותרים למגע", תוכנית הבידור השבועית שבינהם.

ערן זרחוביץ' נכנס לתחום הקומדיה כקומיקאי וסטנדאפיסט ופרץ למערך התרבות הישראלית עם הומור עמוק וביקורתי על חיי היומיום והחברה הישראלית. הוא הפך לדמות פופולרית ונחשבת בעזרת תוכניות טלוויזיה, הופעות סטנדאפ, סרטים ותכניות רדיו.

בתחום הטלוויזיה, זרחוביץ' השתתף בכתיבת התסריט וגם בביצוע כאורח בסדרת הקומדיה "מסודרים" וזכה עם צוות הכתיבה לפרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה.

הוא גם הופיע והצטרף לכתיבת התסריט של תוכנית ההלייט נייט הסאטירית "שינויים בלוח השידורים", וגם הפקיע את תכנית הסאטירה "היכל התהילה".

ערן זרחוביץ' הוא לא רק דמות בעולם הבידור, אלא גם נרדף לקמפיינים כפרזנטור של חברות שונות. במהלך השנים, הוביל קמפיינים לחברות כמו AIG, בנק לאומי ומפעל הפיס.

ערן זרחוביץ' הוא דמות מובהקת בעולם הבידור הישראלי, שהצליח לשלב בין הומור וביקורת חברתית ביצירותיו. הוא נחשב לאחד מדמויות המופת בתרבות הפופולרית בישראל, והשפיע על תרבות הקומדיה והסטנדאפ במדינה.

ערן זרחוביץ'
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: