אחד האנשים המצחיקים בישראל, גדי וילצ'רסקי, הלא הוא עידן מור. באמת אחד מהאמנים הישראלים שבנוסף לזה שהם מצחיקים – גם אכפת להם מה קורה כאן. כך כתב בפייסבוק: "יש לי גידול בראש – בקרוב אפסיק להופיע".

גדי וילצ'רסקי, או בשם בו נולד – עידן מור, אחד מהסטנדאפיסטים המצחיקים והמבטיחים בישראל, לוחם חופש וצדק חברתי פרסם בחשבון הפייסבוק שלו על כך שבקרוב הוא עתיד להפסיק להופיע עקב גידול שנמצא בראשו בתקווה ומגמה שהגידול הוא לא סרטני.

באופן אירוני, גדי, שהיה באחד ממחאותיו "הסרטן מחיפה" מתאר בפוסט בפייסבוק כיצד הרופא בישר לו על כך שנמצא גידול בראשו.

לא, לא, זה לא אזעקת שווא. הוא כבר התראיין בטלוויזיה ועדיין ממשיך להיאבק לכך שתהיה לגליזציה ומריחואנה רפואית. ואף מתגרה ומעורר את המחאה בקריאה: "יש לי מריחואנה – בואו לעצור אותי". וזה לאחר שהרופאים מסרבים לתת לו מרשם לקאנביס רפואי ומלעיטים אותו במרשמים לתרופות שלא עוזרות לו כלל, כך טען בתכנית הצינור באפריל האחרון.

גדי מספר על בתכנית הצינור לגיא לרר על הקשיים שלו בעקבות הגידול ועל התסמינים שחווה לפני, כאבי הראש, הרגעים שלא יכל להמשיך הופעה ונלחם כדי לסיימה וכל זאת על חיוך על הפנים ועם ניסיונות חוזרות ונשנות לחזור ולדבר על דברים מצחיקים וטובים. מוזמנים לצפות בתכנית.

עידן מור (גדי וילצ'רסקי) הודיע כי באמצע מאי 2016 יפסיע להופיע ויתמקד מהבראה. אנו מאחלים לו הצלחה והחלמה מהירה ושימשיך להיות אתנו חי ובועט!