תם אהרון

Tom Aharon
תאריך לידה 09/04/1990

תם אהרון הוא סטנדאפיסט, תסריטאי, וסאטיריקן ישראלי, שנולד ב-9 באפריל 1990. אהרון גדל ברעננה ושירת בצה"ל בצנזורה הצבאית. הוא החל להופיע בשנת 2013, בתחילה בערבי "במה פתוחה", ולאחר מכן הצטרף לקבוצת "הערב סטנדאפ הזה". במהלך השנים, התמקד בסאטירה פוליטית ועדתית, וזכה לפינה בתוכנית האירוח "תוכנית קיציס". בנובמבר 2015 החל לכתוב טור במגזין "ליברל". אהרון היה חלק מהקבוצה בתוכניות סאטירה רבות, כולל "תוכנית קיציס", "ארץ נהדרת", "גב האומה" ו"היהודים באים".

בשנים האחרונות, תם אהרון עבר שינוי משמעותי בסגנון ההופעה שלו. אם בעבר היה ידוע כסאטיריקן מושחז עם דעות שמאלניות, היום הוא מתמקד בקומדיה פוליטית וחברתית, ומצליח לגעת בנושאים רבים בצורה מצחיקה ומעוררת מחשבה. במהלך השנה האחרונה, הוא הצטרף לצוות ההנחייה של תכנית הבוקר ברדיו 99, בה הוא מנחה ביחד עם טל ברמן ואביה פרחי.

במופע הסטנדאפ החדש שלו, אהרון מסתער על הכל בכנות ובחדות האופייניים לו, בלי להתחנף לאף אחד. הוא מגיב לקהל בצורה מיוחדת, ומצליח להגיע ללב הקהל בכל הופעה. בנוסף, אהרון מגיש תוכנית שבועית בגלגלצ, ומחליף מדי פעם את גיא זהר בהנחיית "מהצד השני עם גיא זהר".

בסיום, תם אהרון הוא אמן שמגיב לקהל הישראלי בצורה מיוחדת, והוא ממשיך להפתיע ולהשתדרג בכל הופעה והופעה.

תם אהרון
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: