גיא הוכמן

Guy Hochman
תאריך לידה 13/10/1988

גיא הוכמן, שנולד ב-13 לאוקטובר 1988, הוא אחת הדמויות המרכזיות בתחום הקומדיה בישראל. הוכמן, שגדל ברמת גן, התחיל את דרכו בתחום הבידור כבר בגיל צעיר, כאשר הופיע בסדרה "אדומות" של ערוץ הילדים בשנת 2004. במהלך שירותו הצבאי, הוכמן שירת כלוחם בחטיבת הנח"ל.

לאחר השחרור מהצבא, הוכמן המשיך להקדיש את עצמו לקהל הצעיר והדריך נוער בסיכון בעמותת "אחריי!". בשנת 2015, הוא יצר את הסדרה האינטרנטית "מחפש כיוון", שמתארת את האתגרים של צעיר ישראלי במאבקו למצוא את הדרך הנכונה בחיים. באותה שנה, הוכמן הגיש גם את התוכנית האינטרנטית "אח עד הבית", המלווה לתוכנית הריאליטי "האח הגדול".

בשנת 2016, הוכמן השתתף בפרק של "צומת מילר" ויצר את הסדרה האינטרנטית "המינימום האולימפי". בשנת 2017, הוכמן הצטרף לזכיינית רשת והחל להגיש פינה בתוכנית המלווה את הריאליטי "דה וייס". באותה שנה, הוכמן השתתף גם בעונה הרביעית של "החברים של נאור".

אחת היזמות המרשימות של הוכמן היא הקמת ערוץ היוטיוב "נייס גיא", שבו הוא יצר סרטונים קומיים שצברו מיליוני צפיות. הוכמן הצליח להפוך את הערוץ למותג מוכר, בו הוא מציג את החיים הקומיים של צעיר ישראלי.

בחיים האישיים שלו, הוכמן הוא בעל תואר בתקשורת מהמכללה למינהל. הוא נשוי לאביה ויש להם בן. ב-2023, הוכמן חשף לקהל הרחב כי אובחן אצלו בסרטן האשכים, ועבר ניתוח לכריתת אשך.

גיא הוכמן
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

גיא הוכמן מצחיק את הקואליציה - צילום מסך מהוידאו
הוכמן בערב הגיבוש של הקואליציה: ביקורת, צחוק וזעם ברשת
בערב שהיה אמור להיות ערב גיבוש רגיל לקראת ראש השנה, הפך הסטנדאפיסט גיא הוכמן לכוכב הערב ולנושא הדיון החם ברשת. הוכמן ...
כוכב הרשת גיא הוכמן חוזר לישראל מקטאר לאחר שסרטון שלו במדים הופץ ברשת
גיא הוכמן חוזר לישראל מקטאר לפני המתוכנן
בתקשורת בקטאר הפיצו אמש סרטון בו קוראים לחשוף את הסטנדאפיסט וכוכב הרשת הישראלי גיא הוכמן, שנמצא בימים אלו בגביע העולמ...

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: