גידי ליבנה

Gidi Livneh
תאריך לידה 07/10/1988

גידי ליבנה הוא אמן חושים וסטנדאפיסט ישראלי, ידוע בעיקר בזכות תוכנית הטלוויזיה "חי באשליות". הוא נולד ב-7 באוקטובר 1988 ברחובות, אך העביר את רוב ילדותו בארצות הברית בשל שליחות אקדמית של הוריו.

ליבנה התחיל את דרכו בעולם הבידור בשנת 2007, כאשר עלה לראשונה על הבמה במופע קסמים קומי. לאחר שירותו הצבאי, הקים מופע רחוב של קסמים וקומדיה והופיע באוסטרליה. בחזרתו לישראל, למד במרכז הבינתחומי הרצליה ועבד כמפיק ושדרן בתחנות הרדיו 106.2FM ו-88FM.

בשנת 2014 הצטרף למופע הקסמים "Sorcerers Night", שזכה להכרה רבה. ב-2016 יצר את מופע "הקופסה" בשיתוף עם אמני החושים דניאל הראל ורן גפנר. המופע, המשלב קטעי תיאטרון ניסיוניים, זכה לביקורות חיוביות.

בשנת 2018 הופיע ליבנה בפסטיבל הקומדיה הישראלי והציג חומרים ראשוניים שהפכו למופע היחיד שלו "מופע חי באשליות". ב-2019 יצר תוכנית קסמים קומית בשם "חי באשליות", ששודרה בערוצים המקומיים. באותה שנה זכה בפרס האמן המבצע לשנת 2019.

בשנת 2022, ליבנה צילם ופרסם את "מופע חי באשליות", המופע הראשון מסוגו בישראל. הוא כיהן בהתנדבות כמזכ"ל בהנהלת אגודת הקוסמים ואמני החושים הישראלית, ובנובמבר 2022 נבחר לסגן הנשיא של האגודה. בדצמבר 2022 זכה במקום הראשון באליפות ישראל בקסמים.

גידי לבנה
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: