ארז קליימן

Erez Klaiman
תאריך לידה 04/04/1978

ארז קליימן הוא יוצר, קומיקאי, שחקן, כותב ויוצר טלוויזיה ישראלית. הנה סקירה על חייו והקריירה שלו:

ארז קליימן החל את דרכו בעולם הבידור לפני כחמש עשרה שנים. במהלך השנים הוא השתתף במגוון תוכניות טלוויזיה, בהן: "ערוץ הצחוק מציג", "עובר כל גבול", "שי ודרור", "ביפ קומדי בר", "העולם הבוקר בהגשת אברי גלעד", "צחוק מעבודה", "האיש הכי מטומטם בעולם", "האוניברסיטה", "הורדה חוקית", "דובדבני וקובץ'", "רויאל צ'ט", "הצחוקייה", "המועדון" ו"מגרש פתוח".

בנוסף לכך, קליימן הוא בעל פינה שבועית בתכנית "שי ודרור" ובתכנית הסטנדאפ "התכנית". הוא גם מגיש את התכנית "חמישי בלילה" בשידור חי עם עדי שילון. במסגרת הלימודים שלו, קליימן הוא בוגר לימודי משחק בחוג לתיאטרון באוניברסיטת חיפה.

במהלך השנים, קליימן הצטיין בסטנדאפ מתוחכם העוסק בנושאים כמו רווקות, זוגיות והדברים הקטנים ביותר. הוא מצליח לשלב במופעיו תובנות מדויקות וחדות, ומצחיק את הקהל באופן מתמיד. אחת הפאנצ'ים המזוהים איתו היא הפער בין הווינר ללוזר, שבו הדמות המצחיקה היא דמות שמקרינה ביטחון מבחוץ אך מתגלה כחסרת ביטחון.

בחייו האישיים, ארז אוהב בעלי חיים, ובמיוחד את הכלב שלו, טורו. הוא מתייחס לצ'ארלי צ'אפלין כמודל לחיקוי ומתחשק לו לשחק את הדמות החסרת הביטחון.

במהלך השנים, קליימן עבר תקופות קשות, כאשר אחת מהן הייתה הפרידה מאביו שנפטר ממחלת הסרטן. למרות הקשיים, הוא המשיך להופיע ולהצחיק את הקהל, משוכנע שזה הדבר הנכון לעשות.

ארז קליימן הוא אמן מובהק בתחום הקומדיה הישראלית, המצליח לגעת בלב הקהל באמצעות הומורו החודרני והמדויק.

ארז קליימן
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

לא נמצאו כתבות להצגה.

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: