בן בן-ברוך

BEN BEN-BARUCH
תאריך לידה 04/01/1982

בן בן ברוך הוא אחת הדמויות הבולטות בתחום הסטנדאפ בישראל, ובשנים האחרונות הצליח להפוך לאחד הקומיקאים המובילים בארץ. הנה סקירה על חייו והקריירה שלו:

בן בן ברוך נולד ב-4 בינואר 1982 בטירת כרמל. בילדותו עברה משפחתו לירושלים ולאחר מכן לבת ים. הוא למד בבתי ספר תחכמוני ובתיכון רמת יוסף. בצבא שירת במרכז אב"ך בבה"ד 16 בצריפין. לאחר שירותו הצבאי, התחיל להופיע בבמות פתוחות וב-2008 החל להופיע כסטנדאפיסט ולפרסם סרטונים ביוטיוב.

בשנת 2019 החל לשדר פודקאסט ראיונות בשם "המוג'ו של בן בן ברוך", שבו ראיין את מיטב המפורסמים בארץ והגיע למיליוני צפיות. הפודקאסט הצליח להגיע לקהל רחב ולהצטרף לרשימת הפודקאסטים הפופולריים ביותר בישראל.

בשנת 2023, בן בן ברוך יופיע לראשונה בטלוויזיה בתוכנית חדשה ברשת 13. בכל תוכנית ייפגש בן עם דמות מוכרת לשיחה חופשית ונטולת עכבות. התוכנית תכלול גם קטעים שיצולמו מחוץ לאולפן, סטנדאפ בישיבה והפתעות נוספות שיגרמו לצופה בבית להכיר את הסלבס שהם אוהבים באור שונה ובצורה משעשעת.

בן בן ברוך הוא דמות מרכזית בתרבות הישראלית המודרנית, והוא ממשיך להשפיע ולהביא את הקומדיה הישראלית לקהלים רחבים.

בן בן-ברוך
צילום: יח"צ

כתבות קשורות

אודי כגן מדבר על פוסט טראומה
אודי כגן, פוסט טראומה על הבמה: "קרב שנלחמים בו לבד בדממה"
בעולם הבידור, שבו הצחוק מהווה את מטבע המרכזי, עומדים לעיתים סיפורים שמאחורי הקלעים, מספרים על מאבקים אישיים של אנשים ...

הופעות קרובות

לא נמצאו מופעים להצגה

מצאתם טעות?

לא התכוונו באמת שיהיו טעויות. סורי.

נשמח לתקן ונודה לכם על המידע הנכון והפניה למקור ומערכת האתר תבחן את הנושא.
הקפידו למלא את הפרטים המלאים בטופס הבא: