האמן אסי ישראלוף, חבר שלישיית מה קשור עזב את סוכנות "סברס", בניהולו של גיל אולמפריאל, לאחר שייצג את ישראלוף ואת השלישייה מזה עשרים שנה. האם שלישיית מה קשור בדרך לפירוק? 

חברי שלישיית "מה קשור": שלום מיכאלשווילי, ציון ברוך ואסי ישראלוף, מזה כ-15 שנים פועלים כמעט בכל תחום אפשרי בעולם הבידור הישראלי ונחשבים לאחד מהרכבי הבידור המצליחים ביותר בישראל. 

על-פי  פרסום מקו, נודע כי חבר בשלישיית מה קשור, אסי ישראלוף, יצא בצעד דרמטי שעלול להשפיע על המשך פעילות השלישייה ועתידה. 

ישראלוף, אשר היה מיוצג על-ידי סוכנות "מאמא" מקבוצת "סברס", אשר בבעלותו ובניהולו של גיל אולימפריאל, אשר מייצג את השלישייה מזה כעשרים שנה, עוד הרבה לפני שהכרתם אותם, כשלישייה וכל אחד מהחברים בנפרד.

עקבות חילוקי דעות מקצועיים בין ישראלוף לסוכנות אשר מייצגת אותו, אסי ישראלוף מחליט לעזוב את הסוכנות אשר ייצגה אותו כחבר בשלישיית מה קשור וגם באופן אישי. כעת ישראלוף בחר להביא את ניהולו לסוכנות של אור דוידסון המייצגת שמות רבים בתעשייה: דודו טסה, אורי חזקיה,  מני עוזרי, אסף יצחקי ועכשיו גם אסי ישראלוף.

להבנתנו, נכון להיום אסי ישראלוף כחלק משלישיית "מה קשור" ימשיך להיות מנוהל על-ידי "סברס", אך ישראלוף באופן אישי, כל פעילות מחוץ למסגרת של השלישייה, ינוהל על-ידי אור דוידסון – ניהול וייצוג אומנים.

אז מה הרחש?

בעקבות הצעד של ישראלוף, רבים בתעשייה מפרשים את המהלך כניצוץ של תהליך שיכול בקלות להוביל לפירוק השלישייה, אשר עד עתה ובברכה לעוד גם בהמשך, הייתה מחבורות הבידור המצליחות והיציבות בישראל. על-פי פרסום מקו, גורם בכיר אומר: "זה כבר ידוע שדברים לא הולכים שם חלק הרבה זמן. הפרידה היא רק עניין של זמן".

אסי ישראלוף, ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי הם חברי ילדות וחברים טובים בחיים הפרטיים גם היום. האם זה ישפיע על עתיד השלישייה? רק הזמן יכול לענות על התשובות. בתקווה שהשלישייה תמשיך לעשות את מה שהיא עושה בצורה הטובה ביותר ותלווה אותנו לעוד שנים טובות ומצחיקות.