אסף מור יוסף

Asaf Mor Yosef

אסף מור יוסף נולד וגדל בעיר צפת. הוא למד בבית הספר "אמית צפת" בעיר ולאחר מכן התגייס לצה"ל ושירת כמש"ק אבטחה. לאחר שרותו הצבאי, עבר אסף לגור בתל אביב והתחיל בקריירת סטנד-אפ על במות פתוחות.

בהתחלה השתתף במרתון סטנדאפ בתיאטרון "קרוסל" והפך לאמן הבית. לאחר מכן הופיע במשך שלוש שנים כאמן הבית במועדון הקומדי בר ואחר כך הצטרף כאמן בית מוביל למועדוני הקאמל קומדי קלאב והסטנדאפ פקטורי.

החל משנת 2014 הוא מופיע בכל רחבי הארץ עם מופע מצליח משלו.

בשנת 2015 אסף מור יוסף קיבל את החשיפה הטלוויזיונית הראשונה שלו כסטנדאפיסט בתוכנית "המועדון עם שחר חסון" שמשודרת גם בהווה בערוץ רשת 13. ב-2018 הוא השתתף בתוכנית "הצחוקייה" בערוץ ניקלודיאון הישראלי. באותה שנה הוא השתתף בספיישל סטנדאפ בערוץ טדי של פרטנר tv, "סטנדאפ פקטורי מארח". מור יוסף שיחק בסדרה "דובדבני וקובץ" בערוץ קשת 12.

בשנת 2019, הקומיקאי צביקה הדר הגיע להופעה של מור יוסף והציע לו להשתתף בתוכנית סטנדאפ חדשה בהנחייתו בשם "קומדי סטאר" בהפקת טדי יזמות והפקות. הדר הציג את אסף מור יוסף כ"עומר אדם של הסטנדאפ". לאחר מכן שיחק לצדו של אורי גבריאל בסדרת הרשת "המופע של אלעד לוי" בערוץ טדי של פרטנר tv.

ב-2020 מור יוסף צילם ספיישל סטנדאפ באורך מלא לרשת 13, שהגיע לרייטינג גבוה של למעלה מחצי מיליון צופים.

אסף מור יוסף (צילום: יח"צ)
אסף מור יוסף (צילום: יח"צ)

אסף מור יוסף

אסף מור יוסף נולד וגדל בעיר צפת. הוא למד בבית הספר "אמית צפת" בעיר ולאחר מכן התגייס לצה"ל ושירת כמש"ק אבטחה. לאחר שרותו הצבאי, עבר

בן בן ברוך (צילום: יח"צ)

בן בן-ברוך

בן בן-ברוך, סטנדאפיסט ובדרן ישראלי. נשוי ואב ל-4. התחיל להופיע בגיל 26, בשנת 2008 ומאז עושה חיים על הבמות.

אסף יצחקי (צילום: יח"צ)

אסף יצחקי

אסף יצחקי, סטנדאפיסט, קומיקאי, כותב לתוכניות טלוויזיה ו"מטריד זקנות בתחתוני פרווה", המוכר לכם כ"סטס אמן הפיתוי".

5:41

אסף יצחקי – סטנד אפ 3 לא מצונזר

01:03:34

אדיר מילר מאלתר באמריקה

4:54

אסף יצחקי – סטנד אפ 2 לא מצונזר

28:59

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2