בקיץ הקרוב אייל גולן ומה קשור יוצאים למופע מוזיקלי מיוחד שירוץ על הבמות בארץ. וגם שיר משותף שיצא באלבום האחרון של אייל גולן . אז מה קשור? פרטים בהמשך הכתבה. 

את אייל גולן ביטון,‏‏ המוכר יותר בשם אייל גולן, אתם מכירים כבר כזמר ישראלי, בין הזמרים המצליחים בישראל, כאשר רוב אלבומיו הגיעו למעמד של "אלבום פלטינה". הקשר למוזיקה ברור. אבל מה קשור? מוזיקה?

בברית המילה של בנו של אייל גולן, יאן, מה קשור הופיעו בשיר מיוחד לכבוד האירוע ושם גם נרקם החיבור למופע משותף. שלישיית מה קשור מחוברת היטב למוזיקה. בעבר היה להם מופע עם שלמה גרוניך ואף הוציאו תקליט מוזיקלי עם ישירים שהושמעו ברדיו וטלוויזיה הרבה מאוד, כמו "תו לו צ'אנס". 

בשוק ההומור והסטנד אפ תמצאו את מה קשור בהופעות, בטלויזיה ואפילו ברדיו – זה בהחלט העולם שלהם. אך בשנתיים האחרונות מה קשור רצים עם מופע מצליח שנקרא "מה קשור עושים שמח", מופע שמאוד מצליח להם ומעניק גיוון לצד המשחק והסטנד אפ שחברי השלישייה עושים ביום יום.

אייל גולן וחברי שלישיית מה קשור (ציון ברוך, אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי) חברים הרבה שנים ומבקרים באירועים זה של זה ולכן זה ניראה די טבעי ומתבקש מבחינתם לאיחוד מצחיק מהנה וכייפי לקיץ. ומי שיפספס את המופע, יוכל לקבל טעימה משיר משותף שיצא באלבום ה-20 של אייל, "רחוק מכאן" – דבש בשפתיים.